de wedstrijdleider PK

41 posts

Uitslag gewestelijke finale DK1

In Abbekerk is afgelopen weekend de gewestelijke finale Driebanden Klein 1e klasse gespeeld.

Jos Houtman van NHD werd kampioen, Peter Porsius van de Jonge Prins en Frans Dröge van Parelhof werden respectievelijke vierde en zevende.

Uitslag: GF DK1

Ranglijst voorwedstrijden Libre Klein Dames

Hierbij de ranglijst van de voorwedstrijden Libre Klein Dames   Ranglijst LKD,   Jannie Kroeze, bedankt voor je deelname, voor herhaling vatbaar!

Naar verluidt is alles zonder malversaties verlopen en kunnen de dames zich “opmaken” voor de districtsfinale die op 1 en 2 februari 2020 wordt gespeeld bij Waterland.

De gewestelijke finale wordt weer in district Duinstreek gespeeld en staat gepland voor 28 februari en 1 maart 2020.

Voorlopige poule indeling BK1

De voorlopige poule indeling van Bandstoten Klein 1e klas staat op de site van Biljartprof.

Ik neem aan dat een ieder dit inmiddels snel kan vinden, zo niet:

<Gewesten> West Nederland – <Districten> Noord Holland Midden – <PK’s> – <Spelsoort> Bandstoten Klein – <Klasse> 1e klas

Via <Overzicht> kan een overzicht van alle poules worden verkregen.

Samenstelling ranglijsten

Regelmatig wordt de vraag gesteld hoe de ranglijsten van voorwedstrijden bij het spelen met vaste aantallen caramboles en met intervallen worden samengesteld.

In het PK menu boven aan de site staat een link naar het Wedstrijdreglement PK, op de pagina’s 15 en 16 wordt uit de doeken gedaan hoe dit in zijn werk gaat.

Gert Jan Fritz districtskampioen LK2

Bij Onder Ons Wormer is afgelopen weekend gestreden om het districtskampioenschap Libre Klein 2e klasse.

Gert Jan Fritz van Onder Ons Wormer werd kampioen gevolgd door Alfons Dekker en Jan Vader van DVO.

Gert Jan Fritz en Twan Vriens zullen ons district vertegenwoordigen bij het Gewestelijke Kampioenschap dat van 24 t/m 26 januari gespeeld wordt bij Onder Ons Castricum.

Uitslag: DF LK2

Voor een paar foto’s:

Verder lezen

Resultaten voorwedstrijden LK1 bekend

Hierbij de ranglijst van de voorwedstrijden Libre Klein 1e klasse. 

Ranglijst LK_1

Ed Schaak en Willem Kerssens zullen, door een gedwongen afzegging na de eerste avond, niet degraderen.

Voor de overige degradanten geldt dat het teammoyenne aan het eind van het seizoen de degradatie nog kan wegpoetsen, het hoogste moyenne telt.

Uitnodiging gewestelijke finale DK1

Op 7 en 8 december a.s. zal in Café het Bonte Paard in Abbekerk de gewestelijke finale Driebanden Klein 1e klas worden gespeeld.

Peter Porsius van De Jonge Prins en Frans Dröge van Parelhof zullen ons district vertegenwoordigen bij deze finale. Succes heren!!

Gewestelijke Finale Dk1-N