Libre

19 posts

Het libre is een spelsoort van het carambolebiljart waarbij niet de extra regels van de andere spelsoorten gelden.

Ranglijst voorwedstrijden Libre Klein Dames

Hierbij de ranglijst van de voorwedstrijden Libre Klein Dames   Ranglijst LKD,   Jannie Kroeze, bedankt voor je deelname, voor herhaling vatbaar!

Naar verluidt is alles zonder malversaties verlopen en kunnen de dames zich “opmaken” voor de districtsfinale die op 1 en 2 februari 2020 wordt gespeeld bij Waterland.

De gewestelijke finale wordt weer in district Duinstreek gespeeld en staat gepland voor 28 februari en 1 maart 2020.

Gert Jan Fritz districtskampioen LK2

Bij Onder Ons Wormer is afgelopen weekend gestreden om het districtskampioenschap Libre Klein 2e klasse.

Gert Jan Fritz van Onder Ons Wormer werd kampioen gevolgd door Alfons Dekker en Jan Vader van DVO.

Gert Jan Fritz en Twan Vriens zullen ons district vertegenwoordigen bij het Gewestelijke Kampioenschap dat van 24 t/m 26 januari gespeeld wordt bij Onder Ons Castricum.

Uitslag: DF LK2

Voor een paar foto’s:

Verder lezen

Resultaten voorwedstrijden LK1 bekend

Hierbij de ranglijst van de voorwedstrijden Libre Klein 1e klasse. 

Ranglijst LK_1

Ed Schaak en Willem Kerssens zullen, door een gedwongen afzegging na de eerste avond, niet degraderen.

Voor de overige degradanten geldt dat het teammoyenne aan het eind van het seizoen de degradatie nog kan wegpoetsen, het hoogste moyenne telt.

Jan Verduijn gewestelijk kampioen LK3

Afgelopen weekend werd in Hoorn bij Horna het gewestelijke kampioenschap Libre Klein 3 klas gespeeld.

Jan Verduijn van Waterland werd kampioen, gefeliciteerd Jan!  Rob Wesdorp van Hazefelder werd zevende in de rangschikking.

Uitslag GF LK3 

Het NK wordt gespeeld van 24 t/m 26 januari a.s. in Biljartcentrum Maassingel in ‘s Hertogenbosch.

Uitnodiging gewestelijke finale LK3

De gewestelijke finale Libre Klein 3e klasse wordt op 23 en 24 november a.s. gespeeld in Biljartcentrum Horna, de organisatie is in handen van Horna.
Jan Verduijn van Waterland en Rob Wesdorp van Hazefelder zullen ons district daarbij vertegenwoordigen.

Succes heren!!

2019-2020-L3-GF-uitnodiging